De interne competitie Libre, seizoen 2026 – 2027, begint op maandagavond  14 september en  voor de vrijdagmiddag  starten wij op 18 september 2026.

Stand Interne Competitie Libre seizoen 2026-2027

RangSpelersGesp. Wed.t/m CarPunten
1Auke Harkema83564,5712
2Jan Bulthuis56847,7940
3Fred Posthumus52346,5217
4Robbie Veldman51945,7894
5Alfred Bakker55845,5172
6Jan Out55845,5171
7Ap Schreuder54744,2552
8Gerard Niens54543,1110
9Wijnand Wildeman52442,2456
10Bernard de Groot42440,0000
11Wim Knoops43239,6875
12Johan Jansen57437,7026
13Geert Kamphuis43937,6922
14Wilmien Schuurman51337,6922
15Reint Borstlap43037,6666
16Lucas Woearbanaran41937,3682
17Jos Robben41636,8750
18Leo Kostwinder45935,9321
19Wim Brem43034,0000
20Roeli Steggink42933,7931
21Arie Fiet45933,0507
22Siemon Harder42333,0434
23Karel van Tongeren45431,8517
24Johan Kappers45531,6361
25Vincent Bruijn32630,0000
26Gerrit Teune42429,1666
27André Woudberg33228,7500
28Douwe Glas45128,6273
29Ilse Krishnadath34528,4444
30Gürsel Aktepe42126,1903
31Ralph Kisjes25620,0000
32Peter Kappert1348,8235