De interne competitie Libre, seizoen 2026 – 2027, begint op maandagavond  14 september en  voor de vrijdagmiddag  starten wij op 18 september 2026.

Stand Interne Competitie Libre seizoen 2026-2027

RangSpelersGesp. Wed.t/m CarPunten
1Auke Harkema103579,7140
2Jan Bulthuis66857,7940
3Geert Kamphuis63957,1793
4Alfred Bakker65853,4482
5Gerard Niens64553,1110
6Wijnand Wildeman62452,2456
7Ap Schreuder64751,7020
8Johan Kappers65551,6361
9Lucas Woearbanaran61951,5786
10Siemon Harder62351,3042
11Roeli Steggink62948,6206
12Robbie Veldman61948,4209
13Bernard de Groot52447,9166
14Johan Jansen67447,7026
15Wilmien Schuurman61347,6922
16Reint Borstlap53047,6666
17Ilse Krishnadath54547,3332
18Jos Robben51646,8750
19Fred Posthumus52346,5217
20Douwe Glas65146,4704
21Leo Kostwinder55945,9321
22Jan Out55845,5171
23Wim Brem53044,0000
24Wim Knoops53243,1250
25Arie Fiet55942,7117
26Vincent Bruijn42640,0000
27Gerrit Teune52439,1666
28Karel van Tongeren55439,0739
29Ralph Kisjes45637,1428
30André Woudberg43235,6250
31Gürsel Aktepe52129,9998
32Peter Kappert33426,7645